• İçerik Odaklı ve Anlaşılabilir Tasarımlar Peşinde Koşan Bi' Tasarımcı

    Ben volkan, dijital tasarım ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler üretiyorum.

Merhaba,
Kendimle ilgili bazı şeyler

1986 yılında Balıkesir'de doğdum. İstanbul'da yaşıyor ve çalışıyorum. Bilgisayar destekli tasarım programlarının yalnızca bir araç olduğuna, tasarımın disiplinize edilmiş ve iyi eğitilmiş bir gözün ürünü olduğuna inanıyorum.

Modern zamanlar ile birlikte yaşanan teknolojik sıçrayışların, dijital dünya üzerinde yarattığı etkileri yakından takip ediyor ve tasarımlarımda platformlara göre değişen kullanıcı deneyimlerini özellikle göz önünde bulunduruyorum. Günümüzde kullanıcı deneyiminin (UX), bir mobil uygulamanın veya bir web uygulamasının kullanılıp kullanılmayacağını belirleyen en önemli faktörlerden biri olduğu kanısındayım.

Bu yüzden içerik odaklı tasarım anlayışımı, çoğunlukla minimalist bir yaklaşımla ele alıyor ve çalışmalarımda da sıkılıkla kullanıcıları en kısa yoldan içerikle buluşturmayı hedefliyorum.

Sade ve abartısız olan güzelliği seviyorum. Hayatımdaki eksikliklerin de, fazlalıkların da beni rahatsız ettiğini duyumsuyorum dolayısıyla her şeyin tam olması gerektiği kadar olması fikri hoşuma gidiyor. Bu yüzden bu tutumumu mümkün olduğunca çalışmalarıma da yansıtıyorum böylece her zaman daha dengeli ve daha kaliteli işler ortaya çıkarabiliyorum. Sanırım bu da beni mutlu etmeye yetiyor.

volkan cetin

Daha Fazlası İçin Tanışalım

Yeni Kişilerle Tanışmak Her Zaman Heyecan Vericidir.

İletişime Geçin